Соціальна ініціатива фонду Діти з гемофілією Мій ID

yak_vi_2

MyIDhope https://biggggidea.com/project/myidhope/

Сьогодні ми розпочинаємо новий проект MyIDhope на платформе Спильнокошт тут

MyIDhope – це медичний ідентифікаційний браслет для дітей із вродженими генетичними невиліковними хворобами згортання крові та соціальна інформаційна кампанія щодо формування належного ставлення до людей із особливими потребами у суспільстві.

В Україні на сьогодні живе майже 2500 осіб, що хворіють на гемофілію. З них, майже 660 – діти. Багато з них мають тяжку форму захворювання, що проявляється спонтанною кровотечею та неможливістю зупинити її без введення необхідних ліків. Від своєчасності введення ліків залежить не лише здоров’я наших дітей, а й ступень інвалідності та тривалість життя.

Соціальна адаптація та інтеграція у дітей із рідкісними захворюваннями  у суспільство та  повсякденне життя – болісне питання сьогодення. Кожна родина, що виховує дитину із особливими потребами  стикається із підсвідомим намаганням суспільства відокремити таку дитину: у дитячому садочку, у школі, у дозвіллі. Таке ставлення формується за рахунок браку інформації: що це за дитина, що робити, раптом щось станеться непередбачуване?

Тому наша мета – допомогти суспільству сформувати належне ставлення до людей з особливими потребами, які не відрізняються зовні, які є серед нас, але яким раптом може знадобитися допомога сторонньої людини та поінформувати про конкретні особливості дітей із захворюваннями згортання крові.

Бюджет зібраний  Спільнокоштом буде використаний  на закупівлю браслетів,  гравіювання на браслетах індивідуальної медичної інформації, доставку браслетів пацієнтам. За кошти БФ «Діти із гемофілією» та  Соціальної ініціативи МійID будуть виготовлені сувеніри для спонсорів проекту.

Варто зазначити, що медичні браслети – важливий аксесуар для пацієнтів із різними потребами, а поінформованість про особливі потреби  – це системне рішення, яке дозволяє впевнено існувати у суспільстві, яке знає и приймає тебе таким, який ти є, разом із особливими потребами.

Ми просимо допомоги в проведенні інформаційної кампанії щодо медичних ідентифікаційних аксесуарів, інформації, яку вони містять, та особливого ставлення до людей, хворих на гемофілію та хворобу Віллебранда та інших хвороб, що передбачають використання медичного браслету.

Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви:

  • Зробите фінансовий внесок, щоб підтримати наш проект;
  • Долучитесь до інформаційної підтримки в своєму місті (наприклад, допоможете в проведенні зустрічі з лікарями швидкої, розповсюдите листівки, напишете про наш проект в регіональних ЗМІ, тощо)*;
  • Поширите інформацію про нас у соціальних мережах та серед друзів

Щиро дякуємо за Вашу підтримку!

Сторінка проекту MyIDhope