Всесвітній день гемофілії в Україні: право на доступне лікування!

pressa

Шановні представники ЗМІ!

17 квітня о 11:00 відбудеться прес-конференція за ініціативи благодійного фонду «Діти з гемофілією» на тему: «Всесвітній день гемофілії в Україні: право на доступне лікування».

У 2018 році Всесвітній день гемофілії відзначається під гаслом «Обмін знаннями робить нас сильнішими». Сьогодні понад 400 000 людей у світі хворіють на гемофілію. В Україні за різними даними живе від 2500 до 3000  діагностованих хворих на гемофілію А та Б, які потребують життєво необхідної для них профілактики хвороби та уваги з боку не тільки держави, а й небайдужих громадян України.

Учасники:

•           Голова Благодійного фонду «Діти з гемофілією» — Ніна Астафорова-Яценко

•           Заступник міністра охорони здоров’я – Олександр Лінчевський

•           Завідуюча Центром патології гемостаза НДСБ «Охматдит» — Катерина Вільчевська

•           Головний гематолог і трансфузіолог України, завідуючий відділенням медичної генетики ГУ «Науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України», професор – Сергій Клименко

Час: 11:00

Місце проведення: Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ», м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ.

У ході прес-конференції спікери говоритимуть про:

1)    досягнення держави в процесі удосконалення регулювання ефективного лікування хворих на гемофілію в Україні;

2)    запропонують можливі варіанти алгоритму домашнього догляду за хворими та його належних умов на законодавчому рівні;

3)    те, як створити найліпші умови організації профілактичних заходів для підтримки комфортних умов життя хворим на гемофілію;

4)    дадуть розлоге роз’яснення щодо такого генетичного захворювання як гемофілія, методи надання допомоги хворим в екстрених випадках для представників ЗМІ.

Зустріч представників держави та експертів-лікарів у сфері лікування гемофілії з журналістами буде проходити в форматі докладу спікерів та діалогу з журналістами.

Для акредитації на захід, просимо вас залишити заявку на електронну пошту daria.zykunova@havasprkyiv.com.ua з контактними даними журналіста та назву видання, яке він представляє.

Дар’я Зикунова

daria.zykunova@havasprkyiv.com.ua

Тел. 066 007 89 83

Будемо раді бачити вас на заході!

Гарного дня!