Гемовідділення в Кіровограді закрите на ремонт вже півроку

КІРОВОГРАД-КИЇВ. 11 квітня. УНН. Протягом семи місяців гемовідділення в Кіровоградській обласній дитячій лікарні закрите на ремонт. Увесь цей час хворі діти, що хворіють на гемофілію, разом із батьками змушені перебувати в очному відділенні, де їм виділили дві палати. Про це кореспонденту УНН розповіла мама хворої дитини Валентина Мазурова.

“Вже 7 місяців, як гемовідділення обласної дитячої лікарні закрилось на ремонт. Нас разом з хворими дітьми переселили в очне відділення, сказавши, що наше відкриють до Нового року. Потім терміни здачі в експлуатацію перенеслись на березень, потім нам говорять, що першого червня відділення приїде відкривати Петро Порошенко. Нам в очному відділенні виділили дві палати. От недавно моя дитина проходила курс хіміотерапії і ми лаштувалися до одному ліжку”, — розповіла Валентина Мазурова.

Також В.Мазурова додала, що деякі діти разом з батьками змушені жити в таких умовах по 3-4 місяці. Разом з тим, не всі мають можливість перебувати на стаціонарному лікуванні навіть в очному відділенні через нестачу койко-місць.

“Уявіть, як в таких умовах перебувати в закладі?! Дитині ставлять крапельниці і навіть з поганими аналізами відправляють додому, бо немає можливості всіх розмістити в лікарні. Ти тільки виписуєшся, зразу ж твоє ліжко хтось займає. Раніше, коли гемовідділення працювало, там була велика реанімація і коли діти „йшли“, її переводили туди, щоб це не було на очах в інших дітей. У нас же діти помирали в палатах”, — зазначила В.Мазурова.

Джерело

Гемофілія в Україні — БФ «Діти з гемофілією»