Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 02.06.2016 №509

Уважаемые родители и пациенты!
Согласно приказу МОЗ «Про здійснення заходів з контролю використання лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за бюджетні кошти»

http://www.moz.gov.ua/ua/portal/dn_20160602_0509.html

все областные управления здравоохранения  обязаны публиковать на своих сайтах информацию о больницах и количестве распределяемых в них препаратов. Раз в две недели на своих сайтах облздравы должны обновлять информацию о наличии и количестве остатков препаратов, закупленных за бюджетные деньги, в больницах региона, (данные на дату публикации отчета).
Мы просим вас контролировать исполнение этого приказа в регионах!
Не ленитесь, заходите на сайт обладминистрации, проверяйте.
У вас будет весомый аргумент в случае, если препарат есть в наличии, а вам отказывают  в введении! Распечатывайте данные с сайта, требуйте, жалуйтесь, боритесь!!
Наша жизнь в наших руках!

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ від 02.06.2016     N 509
м.Київ
Про здійснення заходів з контролю використання лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за бюджетні кошти

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, та з метою забезпечення відкритості і публічності системи державного забезпечення лікарськими засобами та медичними виробами,

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних державних адміністрацій та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), які є одержувачами лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за рахунок коштів, передбачених МОЗ України у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я (далі – бюджетні кошти), забезпечити розміщення на персональних офіційних web-сайтах інформації:

1) щодо потреби, стану забезпечення, наявних залишків лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за бюджетні кошти, а також переліку закладів охорони здоров’я відповідного регіону, що є кінцевим отримувачем в розрізі програм і централізованих заходів;

2) розміщення сканованої копії наказу про розподіл лікарських засобів та медичних виробів серед закладів охорони здоров’я підпорядкованої адміністративно-територіальної одиниці.

2. Керівникам закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МОЗ України, які є одержувачами лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за бюджетні кошти забезпечити розміщення на персональних офіційних web-сайтах інформації, щодо потреби, стану забезпечення, наявних залишків лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за бюджетні кошти.

3. Керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних державних адміністрацій та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління МОЗ України, забезпечити щотижневе оновлення на офіційних web-сайтах інформації, зазначеної у пунктах 1 та 2 цього наказу.

4. Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення, Медичному департаменту, Департаменту громадського здоров’я забезпечувати узагальнення отриманої інформації та у встановленому порядку вживати заходів для перерозподілу лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за бюджетні кошти.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 27 червня 2013 року № 561 «Про здійснення заходів з контролю використання лікарських засобів, закуплених за кошти Державного бюджету України».

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ілика Р. Р.

В.о. Міністра     В. ШАФРАНСЬКИЙ

Джерело