Розмір членських внесків

Згідно із Протоколом установчого засідання Правління БФ «Діти із гемофілією» на 2015-2016 роки були встановленні наступні типи обов’язкових внесків для членів фонду:

Вступний – 100 грн, сплачується одноразово при вступі

Річний – 50 грн на рік, сплачується щорічно

Сплатити членські внески можна скориставшись відповідною функцією на сайті, або через систему Приват 24 або у будь-якому відділенні банку за реквізитами, що вказані у розділу Допомогти

Чому ми збираємо членські внески?

Ми встановили мінімальний рівень членських внесків, оскільки сподіваємося, що Членами Фонду стануть насамперед активні батьки, що готові ініціювати зміни на краще для своїх дітей, незалежно від власного матеріального становища. Але все одно ми маємо збирати членські внески, нехай й на мінімальному рівні. Бо навіть наш молодий благодійний фонд, який тільки починає свою діяльність потребує щоденних витрат на листування, проїзд у громадському транспорті, юридичний супровід діяльності тощо. Ми віримо, що у майбутньому, наша налагоджена робота дозволить формувати фінансові та матеріальні ресурси шляхом отримання цільової благодійної допомоги від донорів.

Ми не купуємо фактор згортання крові

На жаль ми не зможемо забезпечити вашу дитину фактором згортання крові.

Ми не купуємо препарати згортання крові та не плануємо їх купувати. Чому?

Тому що ці ліки надто дорогі! Й навіть назбиравши певну суму ми не зможемо забезпечити потреби усіх! А як обрати кого саме підтримати, коли у всіх спільна біда?

Проблема забезпечення ліками пацієнтів із рідкісними захворюваннями — це соціальна проблема і глобально її вирішити може тільки держава! Ми вчимося самі і навчимо вас, що потрібно робити, щоб держава виконувала свої обов’язки щодо забезпечення ліками, до кого треба звертатися й хто несе відповідальність за здорове майбутнє наших дітей.

Але найголовніше – що ми несемо цю відповідальність!

2. Якщо вас та вашу родину ця хвороба оминула, та ви все одно небайдужі до майбутнього дітей й прагнете їм допомогти, ви можете зробити благодійний внесок тут або надати допомогу у не грошовій формі згідно із переліком нагальних потреб або звернутися із своєю пропозицією до office@hemokids.org.ua

Ваша підтримка та допомога дійсно потрібні!